حرفی از مخالفت رئیس جمهور با افزایش نرخ سود سپرده‌ها زده نشد

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» شب گذشته اعضاء کمیسیون اقتصادی مجلس جلسه‌ای با حضور رئیس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون مسائل اخیر اقتصادی داشتند.
خبرهای مختلفی از این جلسه بیرون آمد اما در این بین برخی رسانه‌ها به نقل از یکی از نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی اعلام کردند که سید شمس‌الدین حسینی وزیر اقتصاد در این جلسه از مخالفت رئیس جمهور با مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش سود سپرده های بانکی خبر داده است.

خبرنگار فارس در همین ارتباط با ارسلان فتحی پور تماس گرفت اما وی تأکید کرد: آقای حسینی اصلاً در این جلسه حرفی در این مورد نزد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: نه تنها هیچ صحبتی از مخالفت رئیس جمهور با این مصوبه مطرح نشد بلکه اعضاء در کمیسیون به اجرایی شدن و موافقت با افزایش نرخ‌های سود تأکید کردند.

محمدرضا خباز نیز عضو دیگر کمیسیون اقتصادی است که در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: بنده نشنیده‌ام که چنین صحبتی چه توسط وزیر اقتصاد چه توسط سایر دولتی‌های حاضر در جلسه مطرح شود.

پیمان فروزش نیز در همین ارتباط به خبرنگار فارس گفت: تا جایی که بنده در این جلسه حضور داشتم حرفی در این خصوص به میان نیامد.
وی ادامه داد: نظرات مخالف و موافق درباره مسائل روز توسط بخش دولتی و خصوصی مطرح شد اما چیزی درباره مخالفت با افزایش نرخ سود اصلا گفته نشد.

/ 0 نظر / 10 بازدید